Технології графічного об'ємного моделювання і візуалізації застосовуються в промисловому і архітектурному проектуванні, не кажучи вже про дизайн.

Готове креслення або ескізний малюнок не завжди дає повне уявлення про об'єкт, не дозволяє оцінити зручність стиковки деталей або вузлів.

Тривимірне моделювання дозволяє вирішити цю задачу, і презентувати об'єкт в новому ракурсі. Різноманітні варіанти використання об'ємного 3D моделювання дозволяють доступно і вишукано піднести важливі аспекти об'єкта (показати його в різних варіаціях, кольорових рішеннях, акцентувати увагу на конструктивні особливості), а також продемонструвати виконання різноманітних розрізів і перетинів об'єкта.

Багатогранність об'ємного моделювання дозволяє створювати практично будь-які 3D-моделі машинобудівних вузлів, деталей машин, конструкцій, розробляти дизайн інтер'єру та екстер'єру приміщень, квартир, офісів і т.д.

Моделювання дає можливість розглянути вид проектованого об'єкта з будь-якої висоти, кута і місця розташування. Візуалізація 3D моделі дозволяє використовувати отримане зображення або відеоряд в більш доступному, інформативному і наочному поданні.

В якості вихідних даних може виступати сам об'єкт, його ескіз, креслення, вирізка з книги або журналу, фотографія, тривимірна модель або докладний опис.

Кінцевим результатом при об'ємному 3D моделюванні може служити, креслення, зображення, мультимедійний ролик або презентаційна брошура, як в електронному, так і в друкованому вигляді. Універсальність, багатогранність, а також той факт, що презентувати об'єкт можливо практично в будь-якій точці нашої планети з мінімальними витратами, робить об'ємне 3D моделювання та візуалізацію об'єкту перспективним і часто економічно обґрунтованим, вигідним рішенням.

Приклади робіт

Ukraine

@mail: inbox@enerta.com.ua

skype: enerta.zp.ua

Viber, WhatsApp, Telegram:+380677271063

Copyright © Vitaliy Viginskiy