Процес векторизації або створення векторного формату можна умовно розділити як на просту оцифровку так і на створення креслень, малюнків, в тому числі в якості вихідних файлів (макетів) для застосування у виробництві на обладнанні підтримує векторний формат вихідних файлів (лазерне, фрезерне обладнання і т. п.)

В якості вихідних даних може виступати об'єкт, ескіз об'єкта, креслення, вирізка з книги або журналу, фотографія, тривимірна модель або докладний опис.

Високоякісна оцифровка креслень (переклад креслень в електронний вигляд, векторизація) здійснюється шляхом створення креслень в програмах AutoCAD, Компас та ін. Роботи виконуються у відповідності до технічного завдання, з огляду на масштаби, шари, штамп креслення, штрихування, шрифти, товщини ліній, ін. Креслення виконуються в електронному вигляді, в обсязі:

Виконання креслень, специфікацій обладнання, експлікацій; креслення по вимірах, ескізами або з деталі; векторизация креслень; виконання електротехнічних розрахунків та обґрунтувань на вибір обладнання; створення технічних паспортів, інструкцій з експлуатації, брошур, каталогів продукції.

Приклади робіт

Ukraine

@mail: inbox@enerta.com.ua

skype: enerta.zp.ua

Viber, WhatsApp, Telegram:+380677271063

Copyright © Vitaliy Viginskiy