Електропостачання - це сукупність заходів для забезпечення електроенергією споживачів і підтримання комфортних умов життєдіяльності. Першочерговий етап реалізації електропостачання - це проект, від якості якого залежить як матеріальна складова, так і тривала, надійна, раціональна робота об'єкта.

Досвідчений і відповідальний проектувальник, з урахуванням сучасних реалій, є цінним співробітником. Накопичений особистий досвід включає в себе як монтаж і експлуатацію електротехнічного обладнання, на початковому етапі трудової діяльності, так і розробку проектно-кошторисної документації в подальшому. Успішний досвід проектування і узгодження об'єктів від 0,4 кВ, трансформаторних підстанцій (ТП, ЗТП) в обсязі первинного обладнання до 220 кВ як реконструюються так і нових ПС. Часткова реконструкція, в обсязі елементів силового обладнання ПС до 750 кВ. Весь накопичений досвід придбаний при офіційному працевлаштуванні, в електропостачальної організації (монтаж, експлуатація, оперативне управління ПС 35-150 кВ) профільному проектно-дослідному інституті (проектування).

Основний напрямок співпраці, надання інженерного ресурсу по розробці проектів (вузлів проектів) електропостачання в обсязі:

Приклади робіт

Ukraine

@mail: inbox@enerta.com.ua

skype: enerta.zp.ua

viber:+380677271063(chat only)

Copyright © Vitaliy Viginskiy