Одним з основних напрямків діяльності студії є комплекс послуг по 3D моделюванню.

Створення прототипів моделей, для подальшого разового або серійного виготовлення. 3D моделювання на замовлення, виконується з урахуванням вимог замовника, та технічних можливостей обладнання на якому буде безпосередньо виготовлятися модель. Вихідними даними для моделювання можуть бути не тільки розміри, але і бажаний обсяг моделі.

Моделі можуть бути виконані як цільними, так і пустотілі, з установкою необхідної товщини стінки, технологічних отворів.

Замовити розробку 3D моделей для подальшого виготовлення на відповідному обладнанні, верстатах ЧПУ/CNC (фрезерних 3-х і більше координатних) і 3D принтерах. 3D Моделювання охоплює практично всі галузі виробництва.

Основні напрямки по створенню 3D моделей:

Створені 3D моделі проходять перевірку на наявність всіляких помилок в структурі моделі, дана процедура виключає проблеми в процесі виготовлення зразків за моделями, економлячи час і кошти.

Замовнику надається основна інформація про розміри моделі, обсязі, площі, координати центру мас, площа тіньової області і т.д. Дана інформація дозволяє провести всі необхідні розрахунки за обсягом необхідного матеріалу, проаналізувати собівартість виготовлення деталі, тощо.

Приклади 3D моделей

Ukraine

@mail: inbox@enerta.com.ua

skype: enerta.zp.ua

viber:+380677271063(chat only)

Copyright © Vitaliy Viginskiy